Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /strony/znajdzprodukt/class/baza.php on line 73
Lalalu.pl - PolskieFirmy.net
Lalalu.pl - Lalalu to skarbów skrzynka, może tam zajrzeć chłopczyk i dziewczynka. Każdy odkryje tam coś fajnego i podzieli się tym faktem z koleżanką i kolegą. Wtedy rodzice bardzo.. zobacz więcej »
Dane kontaktowe firmy:
51-314, Wrocław
Gorlicka 40
Tel.: 512482372
Tel2.: 512339380
fax: +48 71 32 41 427
Strona www
Formularz kontaktowy
Nip: 899-159-69-36
Galeria:
O Firmie:
Lalalu to skarbów skrzynka, może tam zajrzeć chłopczyk i dziewczynka. Każdy odkryje tam coś fajnego i podzieli się tym faktem z koleżanką i kolegą. Wtedy rodzice bardzo zadowoleni,..

 
Lew Lencho - Kocyk, Podusia, Przytulanka - Zoobies

Lew Lencho - Kocyk, Podusia, Przytulanka - Zoobies
Cena:
130,00 Złotych

Adres www:
Kategoria:
Artykuły dla dzieci
Przejdź do opisu
Przejdź do galerii
Opis:
Super przytulanka lew to jedna z najsłodszych Zoobiesów. Posiada dziką grzywę, niezwykle miękkie futerko i uroczy pyszczek.
3w1: pluszak, kocyk, poduszka
Jest połączeniem trzech nieodłącznych atrybutów każdego dziecka: ulubionej przytulanki, mięciutkiej podusi i cieplutkiego, milutkiego kocyka.
To perfekcyjne połączenie sprawia, że Zoobie pokocha każde dziecko.
Zoobie został tak zaprojektowany aby każde dziecko samo mogło zmieniać jego formę z pluszaka w poduszkę i z poduszki w kocyk. Wystarczy odpiąć dwa rzepy pod brzuszkiem zwierzaka aby zmienił się z pluszowej maskotki w miękką podusię.
Po odsunięciu suwaka z wnętrza Zoobie wyciągamy cieplutki kocyk.
Do wypełnienia Zoobie użyto specjalnych mikrogranulek, które sprawiają, że Zoobie są podatne na zgniatanie i ściskanie,
a jednocześnie nie deformują się. Mikrogranulki są również hipoalergiczne co jest szczególnie ważne dla wrażliwej skóry dziecka.
Kocyk został wykonany z niezwykle delikatnego i bardzo ciepłego koralowego polaru, a ponieważ można go odpiąć i uprać w pralce, jest łatwy do utrzymania w czystości.
Galeria:
Lew Lencho - Kocyk, Podusia, Przytulanka - Zoobies Lew Lencho - Kocyk, Podusia, Przytulanka - Zoobies Lew Lencho - Kocyk, Podusia, Przytulanka - Zoobies